Windsurfing festival již za 6 dní

  • user warning: Table './funboard_web/watchdog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO watchdog (uid, type, message, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (0, 'gallery', 'Unable to get Gallery image block<br/>Error (ERROR_BAD_PARAMETER)<ul><li><b>in</b> modules/core/classes/GalleryEmbed.class <b>at line</b> 1001 (GalleryCoreApi::error) </li><li><b>in</b> modules/core/classes/GalleryEmbed.class <b>at line</b> 852 (GalleryEmbed::getBlock) </li><li><b>in</b> /srv/funboard/htdocs/modules/gallery/gallery_block.inc <b>at line</b> 67 (GalleryEmbed::getImageBlock) </li><li><b>in</b> /srv/funboard/htdocs/modules/gallery/gallery.module <b>at line</b> 197</li><li><b>in</b> ??? <b>at line</b> 0</li><li><b>in</b> /srv/funboard/htdocs/includes/module.inc <b>at line</b> 386</li><li><b>in</b> /srv/funboard/htdocs/modules/block/block.module <b>at line</b> 689</li><li><b>in</b> /srv/funboard/htdocs/includes/theme.inc <b>at line</b> 1013</li><li><b>in</b> ??? <b>at line</b> 0</li><li><b>in</b> /srv/funboard/htdocs/includes/theme.inc <b>at line</b> 170</li><li><b>in</b> /srv/funboard/htdocs/themes/engines/phptemplate/phptemplate.engine <b>at line</b> 171</li><li><b>in</b> ??? <b>at line</b> 0</li><li><b>in</b> /srv/funboard/htdocs/includes/theme.inc <b>at line</b> 170</li><li><b>in</b> /srv/funboard/htdocs/index.php <b>at line</b> 33</li></ul>', 2, '', 'http://www.funboard.cz/windsurfing-festival-jiz-za-6-dni', '', '127.0.0.1', 1620514194) in /srv/funboard/htdocs/includes/database.mysql.inc on line 172.
  • user warning: Table './funboard_web/sessions' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT COUNT(sid) AS count FROM sessions WHERE timestamp >= 1620513294 AND uid = 0 in /srv/funboard/htdocs/includes/database.mysql.inc on line 172.
  • user warning: Table './funboard_web/sessions' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT u.uid, u.name FROM users u INNER JOIN sessions s ON u.uid = s.uid WHERE s.timestamp >= 1620513294 AND s.uid > 0 ORDER BY s.timestamp DESC in /srv/funboard/htdocs/includes/database.mysql.inc on line 172.

Časopis Windsurfer a windsurfingová škola F4 připravily pro všechny windsurfingové nadšence první ročnik festivalu Windsurfing fest 2009, který se uskuteční příští týden na Nových Mlýnech. 

Tešíme se na vaši navštěvu
Aloha

Váš Windsurfer team

 
Skvělá zábava a testy nového materiálu v jednom!

Časopis Windsurfer a windsurfingová škola F4 připravily pro všechny windsurfingové nadšence první ročník festivalu Windsurfing fest 2009, který se uskuteční na Nových Mlýnech.
Cílem Windsurfing festu 2009 je prezentovat co nejvíc windsurfingových a kitesurfingových značek a nových modelů 2009 na jednom místě s možností testování a přímého prodeje.
Přijeďte zahájit novou windsurfingovou sezónu, sejděte se se starými známými a poznejte nové. Už teď se můžete těšit na 3 dny plné zábavy, soutěží, sportu a nezapomenutelných zážitků.

Termín:    30. 4. – 3. 5. 2009
Místo:        autocamp Merkur, F4 škola windsurfingu, vodní nádrž Nové Mlýny

Program:
30. 4.
Odpoledne – příjezd, večer – pálení čarodějnic

1. 5. – 3. 5.
Prezentace windsurfingového a kitesurfingového materiálu na rok 2009
Snowboardel (Mistral, North Sails, North Kiteboarding),
Surfcentrum (Fanatic, F2, Tabou, Gaastra, Maui Sails, Simmer Style, Vandal), Starboard/Severne, MFC, Corner board shop (RRD, Ezzy Sails), Gun Sail, König Surf, AHD, Boarder King (JP, Neilpryde), Harakiri,
Best kiteboarding, Crazy Fly, O´Neill a další.
Match Race (Závod pro všechny)
North Sails University of Speed (Ukaž, že si nejrychlejší)
Freestyle exhibice a škola triků (Nejlepší freestylisti předvedou, co v nich je a jak se to dělá)
TurfDog Event (Prezentace nové cool hračky pro každého windsurfistu)
Plážový volejbal, fotbal, minigolf, trampolíny
DVD projekce
Večerní program:
30. 4.
Pálení čarodějnic
1. 5.
Party s DJ’ s (DJ Ian Blond, DJ Elvis, DJ Kmín)
2. 5.
Bigbeat živě
Vyhlášení výsledků a odevzdání věcných cen vítězům Match Race (vyhlášení výsledků North Sails University of Speed bude 3. 5. po ukončení závodu)
Prezentace časopisu Windsurfer
Prezentace nového DVD Dominika Kovaříka CZ-23

Ubytování v bungalovech přímo v areálu si rezervujte na: f4@f4.cz
Samozřejmě můžete využít i vlastní stan nebo karavan.

Pro víc informací kontaktujte:
Jakub Smoliga, +421 905921521, jakub.smoliga@sportmedia.sk
Aleš Kaczur, +420 602757029, f4@seznam.cz
Pro víc informací k North Sails University of Speed kontaktujte:
Albert Žegklitz, tel.: +420 210211710, albert@aloha.cz

Match Race 2009
Rozpis závodu
1. 5.
9:00 – 12:00    Registrace závodníku
12:00        Rozlosování závodníků do pavouka a meeting závodníků
12:30        Začátek závodu

2. 5.
11:00        Začátek druhého dne závodu
Večer        Vyhlášení výsledků a odevzdání zajímavých věcných cen

Pravidla:
Závod se pojede na 2 stejných surfech a plachtách. Závodníkům budou k dispozici na místě, takže není třeba nosit vlastní materiál.
Závod je otevřený pro každého, kdo se ho chce zúčastnit.
Startovné je zdarma.
Minimální větrné podmínky jsou od chvíle, kdy se bude dát pohnout surfem, pravděpodobně od 2 m/s; maximálné nejsou obmezené.
Vzhledem k časové nenáročnosti se do závodu můžou přihlásit i závodníci, kteří se zúčastní North Sails University of Speed.
University of Speed 2009


Zveme všechny surfery k účasti na obnoveném, celkově již devátém ročníku akce North Sails University of Speed.

O co jde?    Špičkovým měřícím radarem změříme okamžitou rychlost jedoucího surfera.

Kdy a kde?    Letos bude Speed součástí akce Windsurfing Fest, a to 1. 5. – 3. 5. 2009,
    na Nových Mlýnech, autokemp Merkur.
 
TERMÍN
MÍSTO
1.5 - 3.5.2009
Nové Mlýny – Autokemp Merkur

Jak ?    Měřící radar bude umístěn na břehu a bude průběžně měřit okamžitou rychlost přijíždějících či odjíždějících  speedmanů až  do maximálního dosahu radaru (cca 250 m). Zaznamenána bude maximální dosažená rychlost v průběhu měření. Počet pokusů každého účastníka není omezen a záleží jen na něm, kolikrát to v průběhu měření stihne. Konkrétní organizační pokyny budou podle místních podmínek vždy upřesněny na místě s ohledem na okamžitou povětrnostní situaci.. Speed se pojede pouze tehdy, pokud dovolí povětrnostní podmínky, tedy pokud bude foukat...

Kdo vyhraje?
    Vítězové obdrží hodnotné věcné ceny. Speciální cílovou prémii - plachtu North Sails RAM 5,4 v ceně 12 990 Kč získá ten, kdo překoná platný rekord Martina Sladkého  - 61,3 km/h..

Přihlášky?    Zúčastnit se může každý, kdo se přihlásí buď přímo na místě nebo předem na www.snowboardel.cz.  Vzhledem k tomu, že Speed bude letos součástí větší akce a uskuteční se pouze v případě dostatečného větru, tak startovné nebudeme vybírat, účast bude pro každého zdarma !!
Z historie
1999
2000
2001
2002
2003
2004
Martin Sladký
49,3 km/h
Martin Sladký
55,3 km/h
Jarda Čechmánek
59,3 km/h
Martin Sladký
61,3 km/h
Martin Sladký
53,2 km/h
Martin Sladký
55,2 km/h

Dotazy ?    Na všechny podrobnosti se ptejte u firmy Snowboardel, která tuto akci v spolupráci s časopisem Windsurfer a F4 centrem pro Vás připravuje.
    Kontakt: Albert Žegklitz, tel.: +420 210211710, mail: albert@aloha.cz
    Snowboardel, Evropská 331, Praha 6
   

University of Speed 2009 pravidla

1.
Přihlášky je možné podávat od 15.4.2009 na www.snowboardel.cz nebo kdykoliv v průběhu akce na místě.

2.
Prezentace účastníků probíhá od 8.30 hod prvního dne akce. Každý prezentovaný účastník dostane zapůjčeno startovní číslo, které musí mít na sobě v době měření kvůli identifikaci. Po skončení akce každý vrátí své startovní číslo zpět pořadateli. V případě ztráty startovního čísla je účastník povinnen uhradit pořadateli částku 500 Kč, k čemuž se zaváže svým podpisem při převzetí čísla.

3.
Vždy ráno v 9 hod. bude upřesněno jak bude probíhat měření podle aktuálních povětrnostních podmínek, zvláště pak s ohledem na směr a sílu větru. Měří se zásadně vždy ve směru jízdy surfera a to směrem přímo k měřícímu stanovišti, nebo opačně směrem od měřícího stanoviště, které je umístěno na břehu. Vzhledem k tomu, že je možné změřit vždy jen jednoho jezdce, je nutné aby závodníci přijížděli k měřícímu stanovišti v dostatečných intervalech, aby bylo možné provést měření. Dosah radaru je cca 200m a nejvyšší dosažená okamžitá rychlost každého závodníka v tomto rozmezí bude zaznamenána.

4.
Vlastní měření probíhá po celou dobu akce. V místě měřícího stanoviště je umístěn stěžeň s vlajkou. Pokud stěžeň stojí, měří se, pokud leží, neměří se z různých důvodů (nedostatek větru, pauza na jídlo, technické či jiné problémy). Počet měřených jízd každého účastníka není omezen a bude zaznamenán v rámci možností každý jeho průjezd.

5.
Větrný limit: Nechceme stanovovat nějaké přesné podmínky při kterých se začne měřit. Obecně spustíme měření ve chvíli, kdy bude tolik větru, že průměrný jezdec (80kg) s běžným plovákem (130 l) bude s průměrnou plachtou (7.0 m2) ve skluzu. O spuštění nebo zastavení měření rozhoduje hlavní měřič, protesty se nepřijímají.

6.
Vyhodnocení: aby naměřené výsledky mohly být uznány za platné a bylo možno vyhlásit vítěze, je nutné naměřit alespoň tolik výsledků, aby jejich celkový počet byl roven nebo větší dvojnásobku vydaných startovních čísel. Tím je dána každému šance, aby se nechal minimálně jednou změřit. K vyhodnocení a určení pořadí se započítává největší naměřená rychlost každého jezdce ze všech jeho dosažených výsledků. V případě rovnosti nejvyšší naměřené rychlosti rozhoduje pak druhá v pořadí, případně třetí, atd..

7.
Výsledky: Podle dosažených výsledků budou vyhlášeni první tři muži, ženy a junioři. Kategorie junior platí pro rok narození 1991 a mladší.. Vítězové obdrží věcné ceny. Speciální premii získá ten kdo bude nejrychlejší a současně překoná stávající rekord 61,3 km/h z roku 2002.